همراه صنایع و شهرها در مسیر توسعه پایدار با اجرای پروژه های تصفیه و بازیافت

آب و پساب

تمامی شهر ها و صنایع به آب نیاز دارند و همگی فاضلاب تولید می کنند. همواره برای صنایع و جوامع نگران بودیم چرا که به دلیل نیاز روز افزون منابع طبیعی رو به اتمام بودند و نگران محیط زیست بودیم چون فاضلاب ها همیشه تصفیه شده به محیط زیست تخلیه نمی شدند، امروز با تکیه به همت و خرد و تجربه مهندسان ایرانی آتیاکو این چرخه کامل شده و با بازیافت پساب ها آن چه از منابع طبیعی برداشت می شود اندک و آلودگی صنایع و جوامع به محیط زیست تخلیه نخواهد شد.

صنایع معدنی و فلزی

معادن، واحد های فرآوری و احیا، کارخانه های گندله سازی، کارخانه های فولاد سازی و مجتمع های نورد فلزت

پالایش و پتروشیمی

صنایع مرتبط با نفت و گاز، پالایش و پتروشیمی، بالادستی و پایین دستی، تاسیسات خشکی، سکوهای نفتی و کشتی های نفت کش.

آبی و نیروگاهی

نیروگاه های گازی، نیروگاه های سیکل ترکیبی، تصفیه خانه های آب و فاضلاب و مجتمع های نمکزدائی.

شهرها و جوامع

طرح های آبرسانی منطقه ای و استانی، شهرها، شهرک ها، اجتماعات کوچک، بیمارستان ها، هتل ها، مراکز نظامی و پادگان ها

صنایع و جوامع

افتخار آتیاکو همراهی با صنایع و شهر ها در جهت دستیابی به آرمان های توسعه پایدار می باشد. در این راستا ما به دنبال فرصت هایی هستیم که تا بتوانیم از خرد، تجربه و دانش مهندسان ایرانی جهت بازیافت پسابها و تامین آب شرب و صنعتی از منابع پایدار استفاده نمائیم. آب دریا یک منبع دائمی و قابل پایدار برای توسعه صنایع و شهر هاست و فناوری های ما راهکاری مطمعن برای تبدیل این منبع دائمی به یک منبع دائمی آب شرب و صنعتی می باشد. شهر ها همیشه پابرجا هستند و فاضلاب شهر ها یک منبع دائمی برای تامین آب صنایع می باشد و آتیاکو صنایع را همراهی می نماید تا هرچه بیشتر از این منبع دائمی استفاده کنند تا علاوه بر کمک به حفظ محیط زیست به رشد صنعتی و اقتصادی جوامع کمک نمایند و این دقیق ترین ترجمه برای توسعه پایدار است.

آتیاکو همراه همیشگی صنایع و جوامع در مسیر توسعه پایدار

در مسیر توسعه پایدار همراه شما هستیم

© کپی رایت - کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به آتی سازان آرشام صنعت می باشد. - powered by Enfold WordPress Theme
×

واتساپ مجموعه مهندسی آتیاکو

×