قیمت سیستم تصفیه آب صنعتی | کاربرد فیلتر میکرونی | آتیاکو

قیمت سیستم تصفیه آب صنعتی: اگر شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که به آب تصفیه شده در حجم های بالا نیاز دارید بهتر است که دستگاه تصفیه آب را خریداری کنید با کمک این دستگاه ها شما دیگر نگرانی بابت کمبود آب شیرین نخواهید داشت اما بهتر است که بدانید افراد در زمان خرید این تجهیزات به قیمت آن توجه بسیاری دارند و شما کاربران عزیز می توانید برای اطلاع از قیمت تصفیه آب صنعتی با کارشناسان ما در مجموعه آتیاکو ارتباط برقرار کنید.

ما در این نوشتار در تلاش هستیم اطلاعاتی را در ارتباط با قیمت تصفیه آب صنعتی و همچنین نحوه کاربرد فیلتر میکرونی با شما کاربران در میان بگذاریم. با ما همراه باشید.

قیمت سیستم تصفیه آب صنعتی | کاربرد فیلتر میکرونی | آتیاکو

از مهم ترین عواملی که می تواند بر قیمت تصفیه آب صنعتی تاثیر گذار باشد می توان به کیفیت این محصولات اشاره کرد و همان طور که می دانید این دستگاه ها برای آن که بتوانند آب مورد نیاز را تصفیه کنند باید از پمپ هایی با فشار بالا کمک بگیرند و هرچه فشار پمپ بالاتر باشد به طبع راندمان کاری بیشتر می شود و درصورتی که پمپ مورد نظر قدرت کافی را نداشته باشد امکان هدر رفت آب وجود دارد و همین امر سبب می شود بالا رفتن قیمت تصفیه آب صنعتی می شود.

فضای مورد نیاز برای برنامه ریزی هر سیستم تصفیه آب می تواند در قیمت این تجهیزات تاثیر گذار باشند.

هزینه ای که باید برای نصب دستگاه پرداخت کنید نیز می تاوند در بالا رفتن هزینه های شما تاثیر گذار باشند.

تجهیزاتی که در دستگاه تصفیه آب وجود دارد نیز می تواند در بالا رفتن قیمت تصفیه آب صنعتی تاثیر گذار باشد برای نمونه می توان به تجهیزاتی چون راکتورها و افزودنی های شیمیایی، پمپ، مخازن، لوله کشی، اسکیدها، فیلتر پرس و غیره اشاره کرد.

شما کاربران عزیز می توانید برای اطلاع از قیمت تصفیه آب صنعتی با کارشناسان فروش ما در مجموعه آتیاکو ارتباط برقرار کنید.

بهترین دستگاه تصفیه آب صنعتی | تصفیه آب | Atiaco

نحوه کاربرد فیلتر میکرونی

از پرکاربردترین تجهیزات در دستگاه های تصفیه آب می توان به فیلترهای میکرونی اشاره کرد.

فیلترهای میکرونی همان طور که از نام آن ها پیداست قابلیت حذف ذرات میکرونی را دارد و می تواند آبی خالص را در اختیار شما کاربران عزیز قرار دهد لازم به ذکر است که از فیلترهای میکرونی برای حذف ذراتی کوچکتر از 50 یا 80 میکرون استفاده می شود. لازم به ذکر است که برای افزایش طول عمر فیلترهای میکرونی آن ها را درون محفظه هایی با نام هوزینگ قرار می دهند.

 

فیلترهای میکرونی از پرکاربردترین فیلترها در دستگاه های تصفیه یا سیستم اسمز معکوس است و اغلب با جنس پلی پروپیلن و الیافی در انداره های مختلف تولید می شوند و می توان آن ها را با توجه به قطری که دارند دسته بندی کرد که این قطر نشان دهنده قطر ذره هایی است که می توان با کمک فیلتر آن را حذف کرد.

فیلترهای میکرونی در قطرهای مختلف زیر وجود دارند:

  1.  1 میکرون
  2.  5 میکرون
  3.  10میکرون
  4. 20 میکرون

در میان نمونه های گفته شده فیلترهای کارتریج 1 و 5 کاربردهای بالایی در دستگاه های تصفیه آب دارند.

فیلترهای کارتریج در سایزهای  10 ، 20 و 30 و در قطرهای 2.5 و 4.5 در مجموعه آتیاکو به فروش می رسد و شما کاربران عزیز می توانید برای خرید با شماره های درج شده در انتهای مقاله ارتباط برقرار کنید.

فیلترهای کارتریج را با توجه به سایزی که دارند همانند نمونه های زیر تقسیم بندی می کنند.

  • 10 اینچ
  •  20 اینچ
  •  30 اینچ
  •  40 اینچ

برای آن که با فیلتر میکرونی بیشتر از قبل آشنا شوید بهتر است که بدانید این تجهیزات را با توجه به جنس آن ها نیز دسته بندی می کنند.

فیلترهای میکرونی با جنس الیافی و نخ تابیده دسته بندی می شوند که نمونه نخی آن بیشترین کاربرد را برای سیستم های تصفیه آب دارد و می توان با کمک آن ذرات معلق موجود در دستگاه را کاملا تصفیه کرد.

فیلترهای میکرونی قابلیت حذف گل و لای را نیز دارند و در نهایت می توانند نقش بسیار مهمی را در کیفیت آب داشته باشند.

سخن پایانی

برای اطلاع از قیمت تصفیه آب صنعتی و همچنین خرید فیلترمیکرونی می توانید با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید.