ساخت دستگاه تصفیه آب صنعتی | تصفیه خانه | atiaco

ساخت دستگاه تصفیه آب صنعتی: ساخت دستگاه تصفیه آب صنعتی با توجه به حساسیت بالایی که دارد می تواند سختی های مخصوص به خود را داشته باشد و بهتر است که بدانید ساخت این دستگاه با کمک فرآیند اسمز معکوس و پکیج های پیش ساخته انجام می شود و با توجه به نیاز و کاربری که مشتریان عزیز از آن انتظار دارند می توان ظرفیت های آن را انتخاب کرد.

ساخت دستگاه تصفیه آب صنعتی | تصفیه خانه | atiaco

ما در این نوشتار در تلاش هستیم اطلاعات مفیدی را در ارتباط با ساخت دستگاه تصفیه آب صنعتی با شما کاربران عزیز در میان بگذاریم که شناخت بهتری از این تجهیزات داشته باشید. با ما همراه باشید.

دستگاه تصفیه آب صنعتی

از مهم ترین تجهیزات در بسیاری از صنایع می توان به دستگاه های تصفیه کننده آب اشاره کرد که می تواند آب مورد نیاز بسیاری از کارخانه را تصفیه نماید و از هدررفت آن جلوگیری کند.

از مهم ترین نکاتی که در زمان ساخت دستگاه تصفیه آب صنعتی باید به آن توجه داشته باشید می توان به کنترل الودگی های موجود در آب اشاره کرد همچنین مشخص کردن میزان سختی آب را با این تجهیزات می توان بررسی کرد.

با کمک دستگاه تصفیه آب صنعتی می توان مزه های مختلف آب از قبیل شوری، تلخی و هر گونه مواد جامد موجود در آب را از بین برد و املاح موجود در آن را به حد مطلوب و استاندارد رساند تا بتوان از آن برای صنایع مختلفی از قبیل دامداری، مرغداری، کشاورزی، بیمارستان ها و غیره بدون محدودیت و با خیالی راحت استفاده کرد.

جهت مطالعه مقاله  قیمت تصفیه آب صنعتی کلیک کنید.

عملکرد دستگاه تصفیه آب صنعتی

کار به دستگاه تصفیه آب صنعتی چندان مشکل نیست و کافی است که آب مورد نظر را تصفیه کرده و آن را مجددا استفاده نمایید که این امر می تواند از هدر رفت آب جلوگیری کند و آب مورد نیاز برای صنایعی چون کشاورزی به بهترین شکل ممکن تامین شود.

بنابراین می توان به این نتیجه رسید که هدف از ساخت دستگاه تصفیه آب بهینه سازی آب و صرفه جویی در مصرف آن است.

در روند طراحی این دستگاه کاربردی از غشای اسمزی استفاده می کنند که می تواند شوری و غلظت آب را به میزان قابل توجهی کاهش دهد و به همین دلیل در بسیاری از کارخانجات برای خنک سازی دستگاه های صنعتی از آب استفاده می کنند و همین امر موجب هدر رفت آب می شود و برای جلوگیری از چنین مشکلاتی ساخت دستگاه تصفیه آب صنعتی اهمیت بسیار زیادی دارد.

تصفیه آب صنعتی

تصفیه آب به روش صنعتی مراحل مخصوص به خود را دارد که برای آن که کیفیت نهایی آب به میزان قابل توجهی حفظ شود نیاز است که این مراحل به صورت اصولی انجام شود، از جمله مراحل تصفیه آب صنعتی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

گندزدایی از آب وارد شده

استفاده از فیلتر های میکرونی برای حذف ذرات موجود در آب

استفاده از سیستم پیش تصفیه چون فیلتر شنی و کربنی

تزریق آنتی اسکالانت که مانع از ایجاد رسوب در آب و دستگاه می شود.

اسمز معکوس

قطعات به کار رفته در روند ساخت دستگاه تصفیه آب صنعتی

پرشر وسل ‏

‏ فیلتر ممبران

ابزار های کنترل کننده ها

سیستم تزریق آنتی اسکالانت ‏

پمپ آب خام (فید پمپ)پکیج آب شیرین کن صنعتی | دستگاه تصفیه آب | atiaco

پیش تصفیه

پمپ هایپرشر

سیستم بک واش

کاربردهای دستگاه تصیه آب صنعتی

تهیه و تولید آب شرب مورد نیاز طیور و دام

تولید آب مناسب جهت مصارف کشاورزی و گلخانه ای

تهیه آب شیرین و حذف شوری آب

بازیافت پساب های صنعتی

تامین و تولید آب دستگاه های دیالیز

و غیره

عوامل تاثیر گذار در قیمت ساخت دستگاه تصفیه آب صنعتی

با توجه به نوسانات اخیر بازار و متغیر بودن قیمت ارز نمی توان برای این پروژه قیمت ثابتی را عنوان کرد اما بهتر است که بدانید عوامل بسیاری وجود دارند که می توان به افزایش قیمت این تجهیزات منجر شوند که از مهم ترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

ظرفیت دستگاه آب شیرین کن صنعتی

برند قطعات به کار رفته برای ساخت دستگاه تصفیه آب صنعتی

هزینه ممبران

هزینه پیش تصفیه

سخن پایانی

دستگاه های تصفیه آب از مهم ترین تجهیزات در بسیاری از صنایع می باشد که نیاز به آب سالم و به دور از آلودگی دارند و شما دوستان عزیز می توانید برای خرید این تجهیزات با کارشناسان فروش ما در مجموعه آتیاکو ارتباط برقرار کنید.

جهت مطالعه مقاله تصفیه آب صنعتی ro کلیک کنید.