پمپ تصفیه آب : سیستم تصفیه آب فعلی از قطعات و اجزای مختلف تشکیل شده است که در آن، بوستر پمپ آب شیرین کن ، بخش مهمی است که به ایجاد فشار زیاد آب از طریق غشای RO کمک می کند. پمپ دستگاه تصفیه آب صنعتی چه ویژگی های خاصی دارد، چگونه کار می کند؟ بوستر پمپ با کیفیت را از کجا بخریم؟ اطلاعات زیر را در این مقاله بیابید.

پمپ تصفیه آب | قیمت انواع پمپ | شرکت آتیاکو

تاثیر بوستر پمپ آب شیرین کن صنعتی

بوستر پمپ پمپی است که به منظور افزایش فشار آب در گردش در خط لوله استفاده می شود. این پمپ کمک می کند تا آب خارج شده از شیر و منبع اب قوی تر و قابل استفاده تر باشد. این دستگاه بر وضعیت نشتی آب غلبه می کند. اکثر دستگاه های تصفیه آب صنعتی مجهز به بوستر پمپ آب شیرین کن هستند. همچنین به فشار زیاد آب منبع به سیستم تصفیه آب کمک می کند. به خصوص در خطوط ضعیف فشار آب، نیروی کافی برای آوردن آب به سیستم فیلتر وجود ندارد.

شرکت آتیاکو

تاثیر پمپ بر دستگاه تصفیه آب صنعتی

این وسیله به افزایش فشار آب در لوله ها در هنگام کاهش فشار کمک می کند. همزمان مقدار زیادی آب تهیه کنید. این بر روی توانایی تنظیم فشار در خط لوله کار می کند. هنگامی که فشار کاهش می یابد، سیستم سنسور سیگنالی را ارسال می کند، پمپ کار می کند و فشار را افزایش می دهد تا آب همچنان بتواند از سیستم فیلتر عبور کند و بالعکس.

پمپ تصفیه آب | قیمت انواع پمپ | شرکت آتیاکو

چه زمانی از پمپ صنعتی استفاده کنیم؟

بوستر پمپ آب زمانی استفاده می شود که فشار آب ضعیف باشد و نتواند نیازهای استفاده را برآورده کند. این می تواند تجهیزات تصفیه آب مورد استفاده در خانواده ها، ساختمان های مرتفع، متل ها، هتل ها … به خصوص با تقاضای زیاد برای آب در کارخانه ها و کارگاه ها را زمانی که مجهز به سیستم های تصفیه آب صنعتی باشند را پشتیبانی کند .

چه زمانی آب فشار قوی را پمپاژ کنیم؟

به طور خاص در منابع آب کم ارتفاع مانند آب چاه، منابع آب زیرزمینی طبیعی از پمپ استفاده می شود. آنها باید از پمپ تقویت کننده دستگاه تصفیه آب استفاده کنند تا بتوانند آب را از پایین به سیستم دستگاه بکشند. در مناطقی که ای تصفیه در دسترس نیست، مردم ملزم به یافتن تجهیزاتی برای فیلتر کردن و تصفیه آب منبع هستند. بوستر پمپ یک وسیله ضروری برای کارکرد سیستم تصفیه آب است.

مزایا و معایب

بوستر پمپ برای دستگاه تصفیه آب RO دارای مزایا و محدودیت های خاصی است. از مزایای آن می توان به ثابت نگه داشتن فشار در سیستم آبرسانی ، برآورده کردن هدف و نیازهای تصفیه آب، اندازه جمع و جور و سر و صدای کم، مونتاژ و تعمیر نسبتاً ساده و آسان اشاره کرد.  علاوه بر مزایا، این خط تولید هنوز دارای معایبی است. یک ایران آن  قیمت بسیار بالای ان است، برق مصرف می کند و به تدریج فرسوده می شود، نیاز به تعویض دارد. بوستر پمپ آب شیرین کن فقط در شرایط خاصی استفاده می شود.

پمپ دستگاه تصفیه آب صنعتی را از  کجا بخریم؟

شرکن ما  یک مرمز تخصصی  در ارائه راه حل های آب تمیز برای کاربران است. انواع    دستگاه های تصفیه آب خانگی، فناوری، سیستم های تصفیه آب دریا، دستگاه های تصفیه آب صنعتی و … در فروشگاه آنلاین ما به فروش می رسد. به  با به کارگیری فناوری های مدرن RO، UF، EDI از کیفیت آب تصفیه شده اطمینان حاصل کنید.

همینطور شرکت ما علاوه بر ارائه محصولات تصفیه آب، در توزیع تجهیزات و قطعات نیز تخصص دارد. هنگامی که دستگاه فرسوده شده است برای فرآیند تعویض به شما خدمات می دهد. یک مجموعه کامل مانند مخزن فشار، فیلتر غشایی، هسته فیلتر، شیرها و از جمله دستگاه تصفیه آب بوستر پمپ و .. برای مشتریانی که به تصفیه آب وابسته هستند، در شرکت ما عرضه می شود . تجهیزات به طور کامل از خارج از کشور تولید و با تضمین محصول اورجینال، با کیفیت، استفاده طولانی مدت وارد می شوند‌.

برای خرید بوستر پمپ های تصفیه آب صنعتی اصل می توانید به شرکت ما مراجعه کنید. محصولات با دوره گارانتی خاص به شما کمک می کند تا از کیفیت اطمینان بیشتری داشته باشید. امیدواریم مشتریان بهترین تجربه را هنگام خرید آزما  داشته باشند.